قبیله

کشف قبیله ای ناشناخته
گزارش تصویری | کشف قبیله ای ناشناخته یک گروه باستان شناس موفق شد یک قبیله سرخ پوست را درمنطقه ای از جنگل های بکر آمازون کشف کند.
 

به گزارش البرز هواپیمای اکتشافی این گروه باستان شناس درحال عکسبرداری از جنگلهای آمازون متوجه قبیله ای میشوند که تاکنون با انسان برخورد نکرده اند.

اعضای این قبیله با حرکات متعدد هواپیما در بالای سرخود به سمت آنها نیزه و تیر پرتاب میکردند.

این کشف که توسط متخصصین تیم کشف تمدن های گمشده، صورت گرفته مورد توجه جدی مقامات رسمی برزیل قرار گرفت .

یکی از متخصین این گروه می گوید: ما پروازهایی در این مناطق داشتیم، و در نهایت توانستیم از آنها، خانه هایشان و زندگی شان عکس هایی تهیه کنیم، توانستم ثابت کنیم که آنها وجود دارند.

دولت برزیل هم این کشف را مهم دانسته و معتقد است که این کشف قادر به اثبات موضوع مهمی شد، چرا که تاکنون فقط حدس هایی در مورد وجود این قبایل زده می شد.

طبق تخمین هنوز در حدود صد قبیله و نژاد ناشناخته در جهان وجود دارند که در حدود نیمی از آنها در جنگل های آمازون و در نزدیکی مرز برزیل و پرو بسر می برند.

متاسفانه حیات این قبایل بشدت توسط قاچاقچیان چوب مورد تهدید واقع شده است

/ 2 نظر / 8 بازدید
درخندک

درود بر شما دوست عزیز[گل] من امشب از ته ته ته دل گفتم آخییییییییییییش!!! شما کی گفتید؟ به چه مناسبت؟ منتظرحضور و پاسخ سبز شما هستم[گل][گل][گل]

شقایق صحرایی

سلام دوست من من عاشق امریکای لاتین و این پدیده های عجیب و غریبشم جای من واقعا خالیه برم اونجا زبانشان را بررسی کنم[زبان] حیف که نشد اونجایی بشم! خوش باشید