قبر 20 میلیونی

توقیف قبر 20 میلیونی به جای مهریه
اخبار اجتماعی | توقیف قبر 20 میلیونی به جای مهریه زن میانسالی با مراجعه به دادگاه خانواده مهریه خود را به اجرا گذاشت اما وقتی همسرش مدعی شد مالی ندارد تا مهریه وی را پرداخت کند، از قاضی خواست تا قبر او را توقیف کند.
 

 زنی با مراجعه به دادگاه خانواده با به اجرا گذاشتن مهریه خود از شوهرش به خاطر نپرداختن نفقه شکایت کرد، وی در همین خصوص خطاب به قاضی دادگاه گفت: 14 سال از آغاز زندگی مشترک من و شوهرم می گذرد. از همان آغاز زندگی متوجه شدم او مرد زندگی نیست، وی فوق العاده خسیس است و از پرداخت خرجی به من امتناع می کند. چند بار خواستم از او به دادگاه خانواده شکایت کنم اما خانواده ام مانع شدند. آنها با پرداخت پول و کمک های دیگر مرا به ادامه زندگی تشویق می کردند.

این زن میانسال در ادامه افزود: در شرایطی که بچه هایم بزرگ شده اند و به مدرسه می روند و نیاز به پول توجیبی دارند، همسرم از دادن خرجی به آنها امتناع می کند.

وی اضافه کرد: مدتی قبل پدرم فوت کرد و پولی که خانواده ام به من می دادند قطع شد، با این وضعیت ادامه زندگی برایم دشوار شده است بنابراین تصمیم گرفتم برای جبران همه زجری که کشیدم مهریه ام را که 50 سکه طلاست، به اجرا بگذارم.

بنا بر این گزارش، همسر این زن که در دادگاه حضور داشت با بیان اینکه مالی برای پرداخت مهریه همسرش ندارد از قاضی خواست تا مهریه وی را قسط بندی کند. زن که مدرکی برای اثبات حرف هایش نداشت این بار مدعی شد همسرش یک قطعه قبر در بهشت زهرا برای خودش خریده است.

وی با ارائه آدرس و مشخصات قبر از قاضی خواست تا دستور توقیف آن را صادر کند اما شوهر این زن همچنان ادعاهای همسرش را انکار می کرد. سرانجام وی در بازجویی های فنی دچار تناقض گویی شد و به داشتن قبری در بهشت زهرا اعتراف کرد.

وی سپس به همسرش قول داد که ماهانه مقداری از درآمد خود را به عنوان خرجی برای او و بچه هایش در نظر بگیرد و از او خواست از شکایت خود صرف نظر کند. اما زن با رد درخواست همسرش همچنان بر خواسته خود تاکید کرد و از قاضی خواست تا قبر شوهرش را در ازای مطالبه نفقه و مهریه اش توقیف کند.

/ 0 نظر / 7 بازدید